Novinky
Předěláváme stránky

Předěláváme stránky, aby byly přehlednější. Pokud by něco nefungovalo, dejte nám prosím vědět. Dotazy na šperky směřujte na Facebook.   Děkujeme za pochopení

více
Stop stav 1.11.2020

Vážení zákazníci, příjem zakázek pro Vánoce 2020 končí 1.11.2020. Po tomto datu negarantujeme dodání do 24.12.2020. Objednávky, u kterých netrváte na dodání do 24.12.2020 přijímáme i nadále.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Náramek Colla z koňských žíní

Náramek Colla Miss Miriva


V náramku Colla je vpletený ozdobný prvek... jeho výběr je jen na vás!

Náramek Colla ve všechno možných i nemožných variantách.


Pokud si vymyslíte jinou variantu, rády ji pro vás vyrobíme. Colla vychází ze zápletu Keavy a je dozdobena ústředním motivem a s náramekm je propojena speciálním zápletem. Pro výrobu náramku Colla potřebujeme znát přesný obvod vašeho zápěstí a jakou si bude přát, přeci jen každý nosíme náramek jinak volný. Collu lze ozdobit jakýmkoliv návlekovým korálkem, tunýlkem, řetízkem, přívěškem, s korálky nebo bez... Je jen na vaší fantazii, jak vaše Colla bude vypadat.


Cena: 520 Kč


Žíně střihejte ideálně ze středu ocasu, ať není chybějící pramen vidět. Vyberte si pramen, který se vám líbí. Pramen by měl být 1-2 cm silný a minimálně 40 cm dlouhý. Pokud má koník málo žíní, lze žíně sbírat postupně při vyčesávání.