Novinky
Nové logo, stránky, nové šperky

Náš vánoční dárek pro vás...   Nové logo, nové webové stránky.  Jak se vám líbí?   Přes vánoční svátky jsme se naučily nové druhy zápletů, které vám budeme pod značkou MissMiriva postupně...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Jak objednat

Úvod Úvod Jak objednat

Postup při objednání

1. Vybrat a ustřihnout žíně

Žíně střihejte ideálně ze středu ocasu, aby pak nebyl chybějící pramen vidět. Vyberte si pramen, který se vám líbí. Pramen by měl být 1-2 cm silný a minimálně 50 cm dlouhý. Pokud má koník málo žíní, lze žíně sbírat postupně při vyčesávání. Jistou variantou je i dlouhá hříva. Na toto, ale upozorněte předem, neboť žíně z hřívy se chovají při pletení jinak než žíně ocasní.


2. Vybrat šperk

Vámi vybraný šperk nám popište, nakreslete, nebo zašlete jeho fotografii. Jakékoliv úpravy oproti původní předloze jsou vítány. Tzn. pokud zasíláte fotografii náramku Keavy s červeným zdobením, ale vy budete chtít modré, stačí nám to sdělit.


3. Změřit

Pro výrobu náramků potřebujeme znát přesný obvod vašeho zápěstí a délku jakou si bude přát, přeci jen každý nosíme náramek jinak volný. To samé platí pro výrobu náhrdelníku, potřebujeme znát délku, jakou si budete přát, aby měl váš náhrdelník. Podobné to bude i s náušnicemi. Někdo má raději drobnější naušničky, někdo chce výraznější.


4. Vybrat zdobení

Naše šperky lze ozdobit jakýmkoliv přívěškem, návlekovým korálkem, tunýlkem, našitím drobných korálků, s řetízkem nebo s magnetickým zapínáním... Je jen na vaší fantazii, jak vaše šperky budou vypadat.


5. Objednat zakázku a odeslat žíně

Všechny tyto informace nám napište do emailu: ivana.stinglova@centrum.cz nebo do zprávy na facebookovém profilu Miss Miriva (facebooková stránka je viditelná bez nutnosti přihlášení), případně do detailů objednávky na www.equiraj.cz. Žíně z vašeho koně zašlete na adresu:


Ivana Štinglová, Plechamr 290, 391 65 Bechyně


V případě, že nemáte vlastní žíně, nevadí. Máme skladové zásoby žíní z koníků, které vlastníme. Žíně také nakupujeme od spolupracujících chovatelů nebo ze zahraničí.