Novinky
Předěláváme stránky

Předěláváme stránky, aby byly přehlednější. Pokud by něco nefungovalo, dejte nám prosím vědět. Dotazy na šperky směřujte na Facebook.   Děkujeme za pochopení

více
Stop stav 1.11.2020

Vážení zákazníci, příjem zakázek pro Vánoce 2020 končí 1.11.2020. Po tomto datu negarantujeme dodání do 24.12.2020. Objednávky, u kterých netrváte na dodání do 24.12.2020 přijímáme i nadále.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Náramky z koňských žíní

Úvod NáramkyNáramky Epeuis

alt="Naramky Miss Miriva - netradicni sperky"

 

 

Náramky ve všechno možných i nemožných variantách. Pokud si vymyslíte jinou variantu, rády ji pro vás vyrobíme. Pro výrobu náramků potřebujeme znát obvod zápěstí, bez vůle, a ideálně délku jakou si bude přát, přeci jen každý nosíme náramky jinak volné. Náramky lze ozdobit jakýmkoliv přívěškem. Korálky vám barevně sladíme... Je jen na vaší fantazii, jak váš náramek bude vypadat.

 

Cena: 520 Kč

 

Žíně střihejte ideálně z prostředka ocasu, ať není chybějící pramen vidět. Vyberte si pramen, který se vám líbí. Pramen by měl být zhruba 1 cm silný a minimálně 40 cm dlouhý. Pokud má koník málo žíní, lze žíně sbírat postupně při vyčesávání.