Šperky nejen z koňských žíní...

Úvod O nás

Vítejte...

 

Jsme Miss Miriva - vyrábíme unikátní a neotřelé šperky nejen z koňských žíní, ale i zvířecí srsti, ptačích per nebo třeba dětských vlásků. Samostatnou kapitolou jsou památeční šperky z popela.

 

Ať už váš milovaný kůň nebo pejsek nebo jiný zvířecí kamarád již překročil duhový most a vy nyní hledáte způsob, jak si jej nebo ji zapamatovat, nebo si jen přejete obdarovat smysluplnou památkou, abyste měli svého zvířeho přítele vždy nablízku - jsme tu, abychom vám pomohli. Nabízíme naše schopnosti a empatii, aby se žíně vašeho koně, srst vašeho pejska, kočičky, zoubek, peříčko... změnily v jedinečné memento.

 

Jedinečný šperk «» jedinečný zvířecí parťák

 

Tak smysluplný, jak jen váš vztah s vaším zvířecím přítelem může být.

 

Náramek nebo klíčenka či jiný šperk tak může být perfektním dárkem pro majitele koní, psů, koček. Originální dárek pro babičku, pro maminku jak uchovat dětské vlásky v autentickém šperku.

 

Chcete udělat radost nejen majiteli zvířátka? Darujte jim něco, co milují...

♥♥♥

Pokud máte nějaké dotazy před objednáním, neváhejte nás kontaktovat, případné nejasnosti rádi vysvětlíme.

Šperky, které naleznete na našich stránkách, nabízíme na českém trhu od roku 2014. Zaměřujeme se především na šperky nejen z koňských žíní. Autorské šperky pocházejí přímo z naší dílny. Šperky jsou ručně vyráběny vždy na přání zákazníka. Nenaleznete dva stejné šperky u dvou různých klientů.