Kolekce Rocco

Úvod NáhrdelníkyKolekce Rocco

Objevte s námi kouzlo šperků z křišťálové pryskyřice! Tento speciální druh pryskyřice po zatvrdnutí získává průzračný a lesklý povrch podobný křišťálu. Její estetický vzhled a odolnost přispívá k tomu, že se stala velmi oblíbeným materiálem pro výrobu netradičních a originálních šperků. 


Do korálku nebo přívěsku z pryskyřice uložíme váš jedinečný příběh nebo okamžiky, které chcete nosit blízko svému srdci. Může to být pramínek vlasů vnoučete, mušlička či zrnka písku z dovolené. Pro majitele zvířátek zatavíme do přívěsku srst, žíně, pírko nebo zoubek jejich mazlíčka. Díky dalším možnostem dekorování není na první pohled zřejmé, co se skrývá uvnitř průzračného odlitku.


Možností jak upravit nebo přizpůsobit šperk je mnoho a pokud Vaše srdce touží po něčem opravdu unikátním, sdělte nám vaše požadavky na zdobení nebo styl šperku. Zkušená šperkařka zapracuje vaše přání a vyrobí jedinečný náhrdelník na míru. Budete v tomto případě nosit originální šperk nebo můžete věnovat unikátní dárek přítelkyni vyrobený přímo pro ni.

Copyright 2016 - 2024 © Miss Miriva