Náhrdelníky

Úvod Náhrdelníky

Rádi byste ozdobili svůj krk něžným šperkem a zároveň symbolicky vyjádřili vztah s věrným zvířecím mazlíčkem? Představujeme vám náhrdelníky Miss Miriva, které s sebou nesou radost a uchovávají vaše vzpomínky. Máte-li doma chlupatého parťáka, se kterým máte výjimečný vztah nebo chcete blízko svého srdce nosit upomínku třeba na oblíbené místo z dětství, pak jste na správném místě.


V kolekci Epeius naleznete náhrdelníky s láskou navržené pro koňáky, milovníky koní a jezdce. Náhrdelník tvoří záplet z žíní vašeho koně, šperkařkou doplněný o kvalitní komponenty. Tyto šperky zhmotňují váš vztah k těmto vznešeným zvířatům a přenášejí sílu, kterou tito majestátní tvorové znázorňují. 


Nejen majitele koní mají výsadu nosit jedinečné náhrdelníky. Kolekce Rocco je připravena potěšit nejen majitele zvířátek, ale i každého, kdo chce u sebe nosit šperk, který má osobní a speciální význam. Do pryskyřice zalijeme drobnost, která vás pojí s vaším zvířátkem nebo pro vás má zvláštní hodnotu. Jediným limitem je velikost dodaného materiálu - od peříčka po srst, od andulky po koně. Naše zkušenosti mohou využít i majitelé exotických zvířat, kterým rádi vyjdeme vstříc.


Do šperku z pryskyřice můžete zalít i drobnou upomínku z cest jako je kamínek nebo mušlička, pro babičku to zase může být třeba pramínek vlasů vnoučátka. Malý poklad pak budete nosit v přívěsku z pryskyřice, blízko svému srdci. https://www.missmiriva.cz/kategorie/nahrdelniky/

 Kolekce Epeius

Kolekce Epeius

2 produkty
Kolekce Rocco

Kolekce Rocco

14 produktů
Kolekce Eren

Kolekce Eren

8 produktů
Copyright 2016 - 2024 © Miss Miriva