Dodací a dopravní podmínky

Úvod FAQsDodací a dopravní podmínky

DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY PRO ČR A ZAHRANIČÍ

Způsob Cena Kdy budu mít balíček?
Výdejní místo Bechyně ZDARMA Pro vyzvednutí objednávky prosím vyčkejte na informační SMS nebo email, že je objednávka připravena k vyzvednutí.
Zásilkovna ČR - výdejní místa 90 Kč Pro vyzvednutí objednávky na výdejním místě prosím vyčkejte na informační SMS nebo email, že je objednávka připravena k vyzvednutí.
Zásilkovna zahraničí - výdejní místa 130 Kč Pro vyzvednutí objednávky na výdejním místě prosím vyčkejte na informační SMS nebo email, že je objednávka připravena k vyzvednutí.
Česká pošta - doručení na adresu 110 Kč Česká pošta doručí přímo na vaši adresu nebo uloží na nejbližší pobočce
Zásilkovna - dobírka 50 Kč Vyčkejte na informační SMS nebo email. Pozor, na některých pobočkách se nedá platit kartou
Česká pošta - dobírka 60 Kč Česká pošta doručí přímo na vaši adresu nebo uloží na nejbližší pobočce, kde uhradí dobírkovou částku

 

 

ČESKÁ POŠTA – doručení na adresu

U objednávky účtujeme poštovné, které činí 110 Kč. Česká pošta vám doručí vaši zásilku již následující pracovní den. Bude vás také informovat prostřednictvím SMS nebo emailem o převzetí a doručování zásilky. V den předání zásilky České poště jste také z naší strany informováni emailem.

Prostřednictvím webového formuláře na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení vaší zásilky dle svých časových možností a požadavků.

Pokud nebudete zastiženi doma, obdržíte od České pošty oznámení o uložené zásilce. Zásilka bude na poště uložena 7 dní. Pokud není vyzvednuta, vrací se po 7 dnech zpátky k nám. Za opětovné zaslání účtujeme poštovné.

Odkaz pro sledování vaší zásilky naleznete zde: On-line sledování balíku České pošty.

Můžete také využít aplikaci České pošty pro chytré telefony, která umožňuje například sledování zásilky nebo vyhledání pošty Aplikace pro iPhone a Android.

 
 

Zboží lze také osobně vyzvednout ZDARMA na výdejním místě v Bechyni. Objednávku je možné zaplatit hotově či platební kartou. I v případě osobních odběrů je nutné vytvořit objednávku předem. Zboží si nevyzvedávejte bez předchozího upozornění, o možném termínu vyzvednutí budete informováni na Váš mobilní telefon a e-mail.


Výdejní místo:
Ivana Štinglová
Plechamr 290
391 65 Bechyně
 

Je nutné si domluvit individuání termín, rádi Vám vyjdeme vstříct
 

Výdejní místa , ZÁSILKOVNA s.r.o.

Pro osobní odběr vašich zásilek za poplatek 90 Kč můžete využít také dalších 925 výdejních míst společnosti Zásilkovna, s.r.o., jejichž seznam naleznete zde

Objednáte-li si do 12 hod., zboží si můžete na zvoleném výdejním místě vyzvednout následující pracovní den.

Ve chvíli, kdy bude zboží doručeno na zvolené výdejní místo, zašle vám společnost Zásilkovna, s.r.o. SMS zprávu/e-mail s informací, že zásilka je připravena k vyzvednutí. Na vyzvednutí zásilky máte 7 pracovních dní. Pokud to do 4. pracovního dne nestihnete, bude vám znovu odeslána SMS zpráva/e-mail s připomenutím. Zboží si můžete vyzvednout kdykoliv během dne podle otevírací doby daného výdejního místa. Ve většině výdejních míst je možné zásilku vyzvednout v době 9.00 – 18.00 hodin, na vybraných výdejních místech v Praze i o víkendu. Bližší informace o výdejním místě, naleznete v košíku po zvolení dopravy uloženky.

Zboží je na většině výdejních míst možné platit kartou i hotově.

Pohyb zásilky můžete sledovat zde

Pokud si nemůžete zásilku do daného termínu vyzvednout, budete o možnosti prodloužení uložení zásilky na zvoleném výdejním místě informování e-mailem od spol. Zásilkovna, s.r.o.

 

 

 

 
Copyright 2016 - 2024 © Miss Miriva