Jak objednat

Úvod FAQsJak objednat

Postup při objednání

1. Vybrat a ustřihnout žíně

Žíně střihejte ideálně ze středu ocasu, aby pak nebyl chybějící pramen vidět. Vyberte si pramen, který se vám líbí. Pramen by měl být 1-2 cm silný a minimálně 50 cm dlouhý. Pokud má koník málo žíní, lze žíně sbírat postupně při vyčesávání. Jistou variantou je i dlouhá hříva. Na toto, ale upozorněte předem, neboť žíně z hřívy se chovají při pletení jinak než žíně ocasní.


2. Vybrat šperk

Vámi vybraný šperk nám popište, nakreslete, nebo zašlete jeho fotografii. Jakékoliv úpravy oproti původní předloze jsou vítány. Tzn. pokud zasíláte fotografii náramku Keavy s červeným zdobením, ale vy budete chtít modré, stačí nám to sdělit.


3. Změřit

Pro výrobu náramků potřebujeme znát přesný obvod vašeho zápěstí a délku jakou si bude přát, přeci jen každý nosíme náramek jinak volný. To samé platí pro výrobu náhrdelníku, potřebujeme znát délku, jakou si budete přát, aby měl váš náhrdelník. Podobné to bude i s náušnicemi. Někdo má raději drobnější naušničky, někdo chce výraznější.


4. Vybrat zdobení

Naše šperky lze ozdobit jakýmkoliv přívěškem, návlekovým korálkem, tunýlkem, našitím drobných korálků, s řetízkem nebo s magnetickým zapínáním... Je jen na vaší fantazii, jak vaše šperky budou vypadat.


5. Objednat zakázku a odeslat žíně

Po najetí myši se vám zobrazí objednávkový formulář, ten si prosím vytiskněte a zašlete nám ho spolu s materiálem na výrobu šperku. Do formuláře nám napište základní popis toho, co chcete vyrobit. Detailně se můžete rozepsat do emailu nebo na facebooku.


Objednávky, které dorazí bez formuláře budou odloženy a dostane se na ně až jako poslední v řadě, jelikož mnohdy nevíme, co vůbec máme vyrobit. Děkujeme za pochopení.

 
 

Všechny tyto informace nám napište do emailu: ivana.stinglova@centrum.cz nebo do zprávy na facebookovém profilu Miss Miriva (facebooková stránka je viditelná bez nutnosti přihlášení), případně do detailů objednávky na www.equiraj.cz. Materiál na výrobu nám zašlete na adresu:

 


 

Ivana Štinglová, Plechamr 290, 391 65 BechyněOdesílejte vždy jako doporučený dopis nebo jako cenné psaní!!!

Za ztracené nebo nedoručené zásilky bohužel neručíme. I během roku, se bohužel vyskytnou případy, kdy nám zásilka nedorazí a je to nepříjemné pro obě strany.

 


V případě, že nemáte vlastní žíně, nevadí. Máme skladové zásoby žíní z koníků, které vlastníme. Žíně také nakupujeme od spolupracujících chovatelů nebo ze zahraničí.Počítejte prosím s tím, že výroba trvá minimálně 20 pracovních dnů. V případě zájmu o dřívější dodání bude naúčtován poplatek ve výši 20% navíc. Možnost dřívějšího zhotovení je potřeba předem zkonzultovat - ne u všeho je reálné výrobu stihnout.