Jak dlouho trvá výroba?

Úvod FAQsJak dlouho trvá výroba?

Vše závisí na tom, jak rychle žíně vašeho koně dorazí do mé dílny. Celý proces obvykle trvá až 12 týdnů. Doba doručení kurýrem se liší podle kontinentu-2–3 dny v Evropě. V exponovaných termínech, jako jsou Vánoce, Valentýn a pod. je nutno počítat s lůtou dodání až 3x delší. Jednotlivé zakázky se vždy zpracovávají odděleně, aby byla stoprocentní jistota, že se nic nepoplete. Každý šperk je jedinečný a nechci ho tvořit pod tlakem, který by měl za následek odfláknutí a možná také znehodnocení dodaného materiálu.

 

Výroba šperků je v současné době pořád mým koníčkem. Prosím tedy o schovívavost, vím že dodací lhůta je delší, ale výrobní proces probíhá souběžně s hlavní pracovní činností, kterou je přeprava koní po ČR a EU. V případě, že Vám na zprávu neodpovím hned, nebojte se napsat znovu nebo jiným způsobem. Občas se vyskytnou technické problémy, kdy se zpráva nedoručí vůbec nebo skrytě (specialita Facebooku). Může se stát, že Váš email zapadne do spamu. 

 

Najdete mě:

 

Tel, WhatsApp: +420 777 687 624

Email: ivana.stinglova@centrum.cz

FB: Ivana EquirajPrepravakoni Štinglova

 

Nebo firemní profily:

FB: Miss Miriva

Insta: Miss Miriva

 

Počítejte prosím s tím, že výroba trvá minimálně 20 pracovních dnů. V případě zájmu o dřívější dodání bude naúčtován poplatek ve výši 20% navíc. Možnost dřívějšího zhotovení je potřeba předem zkonzultovat - ne u všeho je reálné výrobu stihnout.

Copyright 2016 - 2024 © Miss Miriva